Registration date : 2008-04-26

9 golova za 9 minuta Empty
20091027
Komentar9 golova za 9 minuta

9 golova za 9 minuta su postignuti u jednoj nižoj Brazilskoj ligi, Viani je trebala baš visoka pobeda za promociju u višu ligu, 9 minuta pre kraja meča je bilo 2:0...

a tih zadnjih 9 minuta pre kraja meča ih je baš "krenulo"...na kraju je bilo 11:0 Naravno, Brazilci najavljuju da će ovaj cirkus ispitati.

Viana i Moto klub su bili izjednačeni pred poslednje kolo. Gol razlika je trebala da odlučuje. Viana je vodila 2:0, Moto klub je takođe vodio sa 2:0.

Viana je do kraja meča postigla još 9 golova, pogledajte dole kako, a igrači protivničkog tima su se vukli po terenu. Ni Moto klub nije sedeo skrštenih ruku. Njima su u tih 9 minuta do kraja svirana 3 penala, od kojih su uspeli da iskoriste samo 2. Na kraju Viana ide u rang iznad, ako savez ne odluči drugačije.