Friends Forum...enjoy!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


irc.cg.yu /join #friends (klik) 
HomeHome  FriendsPortalFriendsPortal  Forum StatsForum Stats  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prevara uživo

Go down 
AutorPoruka
SPRY
Admin
SPRY


Broj komentara : 1895
Age : 33
Registration date : 2008-02-28

Prevara uživo Empty
20090918
KomentarPrevara uživo

Prevara uživo lol!

Prevara uživo V146878p0

Neverni muž otkriven u preljubi pred nekoliko hiljada slušalaca jednog hrvatskog radija.

Žena koja je pozvala jednu hrvatsku radio stanicu kako bi čestitala rođendan mužu koji je bio na službenom putu, iznenadila se kada se u slušalici, ali i etru, začuo ženski glas koji je rekao da se "gospodin tušira".

Molba supruge, koja je želela da svog dragog, obraduje uživo u programu radija dovela je do toga da snimak razgovora postane novi hit na YouTube kanalu.

Kada je veza uspostavljena, umesto slavljenika javio se nepoznati ženski glas. "Gospodin se tušira, samo trenutak…!"

Voditelj radio emisije je dobio slavljenika na telefon, dok je supruga naravno čekala na liniji, a onda upitao nevernog supruga gde je i šta radi...

"Evo, pobegao sam malo iz grada...sa suprugom..."! Nedugo zatim začuo se glas ljutite supruge...

Poslušajte.

Na vrh Go down
http://friends4um.org
Share this post on: reddit

Prevara uživo :: Komentari

Angel of death
Re: Prevara uživo
Komentar Sat Sep 19, 2009 12:20 am by Angel of death
Hahahaha...znachi ispala najveca na svijetu..Very Happy xaxaxa...zna chovjek kako da proslavi rodjendan..Laughing
IVANNA
Re: Prevara uživo
Komentar Mon Sep 28, 2009 5:58 pm by IVANNA
Mislim da sam nedje procitala da je ovo namjesteno od strane radija da bi se povecala slusanost.
SPRY
Re: Prevara uživo
Komentar Mon Sep 28, 2009 6:10 pm by SPRY
to su sad priche..ovako da neko odglumi...mislim da je to neizvodljivo..
dechak-iz-vode
Re: Prevara uživo
Komentar Thu Oct 15, 2009 8:24 pm by dechak-iz-vode
Hahahahahaha nesto najjace sto sam ikad cuo Very Happy
Re: Prevara uživo
Komentar  by Sponsored content
 

Prevara uživo

Na vrh 

Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Friends Forum...enjoy! :: ... :: Vijesti-
Idi na: