Friends Forum...enjoy!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


irc.cg.yu /join #friends (klik) 
HomeHome  FriendsPortalFriendsPortal  Forum StatsForum Stats  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Federer: Bio je to potez karijere!

Go down 
AutorPoruka
SPRY
Admin
SPRY


Broj komentara : 1895
Age : 33
Registration date : 2008-02-28

Federer: Bio je to potez karijere! Empty
20090914
KomentarFederer: Bio je to potez karijere!

Federer: Bio je to potez karijere!

Švajcarcu Rodžeru Federeru gotovo sve je polazilo za rukom u meču protiv Novaka Đokovića u polufinalu US Opena.

Ne verujete!?

Pogledajte ovaj video, a onda čitajte dalje



Dan posle pobede Federera nad Đokovićem, više se priča o akrobatskom udarcu i poenu Švajcarca nego o bilo čemu drugom.

"Bio je to najbolji potez moje karijere, definitivno!", izjavio je Federer posle meča, opisujući kako je osvojio poen kada je kroz noge, okrenut leđima udario lopticu koja je završila u polju srpskog tenisera. Bio je to poen koji mu je otvorio put ka pobedi.

Poslovično mirni Švajcarac (doduše, ume on i da razbije reket kad mu ne ide), nije mogao da se suzdrži i pustio je da ga ponesu emocije. Skočio je od sreće u vazduh

Đoković je taj poen propratio sa osmehom. Nije to čak bio ni kiseli osmeh, nego više u fazonu: "E, kad nekog hoće, hoće".

"Bilo je i zabavno u neku ruku. Kad protivnik pogodi takav udarac, možete samo da pomislite u sebi: 'Svaka čast'. Na to nema odgovora, šta možete da uradite u tom trenutku", priznao je Maternji teniser.

Ni takva klasa od tenisera kao što je Federer, koji je u karijeri uputio mnoge fenomenalne udarce, nije mogao da a da ne prokomentariše baš taj. Za njega poseban.

"To je neverovatno! Bio je to najbolji potez u mojoj karijeri! Bio sam u takvoj poziciji da nisam imao ništa da izuugim, valjda, i ušla je", rekao je Federer.

Takve poteze mnogi teniseri pokušavaju da izvedu, što na treninzima, što na mečevima. Ali, gotovo nikad uspešno.

"I ja vežbam taj udarac i to poprilično. Ali, nikad mi nije uspevalo. Zato, mislim, da je to bio najbolji udarac u mom životu", rekao je Federer.

Polufinale US Opena je donelo odličan tenis, ali i neke zabavne trenutke.

Pogledajte

Na vrh Go down
http://friends4um.org
Share this post on: reddit

Federer: Bio je to potez karijere! :: Komentari

aNdReA
Re: Federer: Bio je to potez karijere!
Komentar Mon Sep 14, 2009 2:01 pm by aNdReA
"maternji teniser" ahahahahaha...
 

Federer: Bio je to potez karijere!

Na vrh 

Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Friends Forum...enjoy! :: ... :: Vijesti-
Idi na: