Friends Forum...enjoy!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


irc.cg.yu /join #friends (klik) 
HomeHome  FriendsPortalFriendsPortal  Forum StatsForum Stats  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Romantični džin

Go down 
AutorPoruka
SPRY
Admin
SPRY


Broj komentara : 1895
Age : 33
Registration date : 2008-02-28

Romantični džin Empty
20090919
KomentarRomantični džin

Romantični džin

Romantični džin V147044p0

Turčinu pripala titula najvišeg čoveka na planeti - 2,47 metara!

Sultan Kosen (27) zvanično je najviši muškarac na svetu, saopštili su zvaničnici "Ginisove knjige rekorda". On je titulu preuzeo od Ukrajinca Leonida Stadnika (2,57), koji je odbio da bude zvanično izmeren rekavši da mu je dosta "medijskog cirkusa" koji se vodi oko njegove visine.

Kosen kaže da mu prija pažnja javnosti, i da je možda kucnuo čas da postigne uspeh i na ljubavnom planu.

"Do sada mi je bilo veoma teško da pronađem devojku. Čim vide koliki sam, prepadnu se! Nadam se da ću sada, kao poznata ličnost, upoznati mnogo žena. Voleo bih da se oženim", priznao je "romantični džin".

Kosen je, prema podacima "Ginisa", jedan od samo deset ljudi u istoriji koji su premašili visinu od 2,44 metara.

Turčin je do ove neverovatne visine porastao usled neobičnog medicinskog stanja. Imao je tumor u blizini hipofize, koji je izazvao poremećaj u hormonima rasta.

Kosenova šaka je duga 27,5 centimetara, dok su mu stopala duga 36,5 centimetara.

"Ne mogu da se vozim u normalnom automobilu, ne mogu da idem u kupovinu odeće ili obuće kao ostali... Sve moram da naručujem posebno, a imam veliki problem i sa okvirima vrata i niskim plafonima", rekao je on.
Na vrh Go down
http://friends4um.org
Share this post on: reddit

Romantični džin :: Komentari

No Comment.
 

Romantični džin

Na vrh 

Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Friends Forum...enjoy! :: ... :: Vijesti-
Idi na: