Friends Forum...enjoy!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


irc.cg.yu /join #friends (klik) 
HomeHome  FriendsPortalFriendsPortal  Forum StatsForum Stats  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Oženio se Skaj Vikler

Go down 
AutorPoruka
SPRY
Admin
SPRY


Broj komentara : 1895
Age : 33
Registration date : 2008-02-28

Oženio se Skaj Vikler Empty
20090905
KomentarOženio se Skaj Vikler

Oženio se Skaj Vikler

Oženio se Skaj Vikler Skaj

Srbijanski hip hop muzičar Skaj Vikler (29) odlučio je da stane na ludi kamen i ozvaniči svoju vezu sa Minom Berček (20), kćerkom glumca Aleksandra Berčeka.
Poznati muzičar i mlada studentkinja književnosti vjenčali su se u opštini Stari grad, a potom su slavlje nastavili u beogradskom restoranu "Manjež".

U izjavi za Press, novopečeni hip-hop mladoženja objašnjava zbog čega je napravio initmno vjenčanje i kakvi su mu dalji planovi.

"Mina je nešto najlepše što mi se dogodilo u životu i ne želim da se od našeg vjenčanja pravi cirkus u koji će protiv svoje volje biti uključeni članovi porodice i neki prijatelji koji to ne žele", kaže Vikler za Press, i dodaje:

"Nijesmo se vjenčali tajno, već smo željeli da ovo zaista bude samo naša intimna proslava. Pošto sam uvijek bio fer i korektan u odnosu sa novinarima, često čak i više nego što mi je to koristilo, sada molim sve da nas razumiju i ne pokvare mi ovu predivnu bajku. Nismo se uzeli zbog slave, slikanja ili promocije, već zbog toga što se neizmjerno volimo", kaže Skaj.

Mina, koja studira književnost na Sorboni, ovih dana putuje u Francusku, jer je očekuju ispiti, a potom se vraća u Beograd. Skaja očekuje rad na novim pjesmama, ali i komponovanju muzike za nekoliko domaćih filmova.
Na vrh Go down
http://friends4um.org
Share this post on: reddit

Oženio se Skaj Vikler :: Komentari

No Comment.
 

Oženio se Skaj Vikler

Na vrh 

Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Friends Forum...enjoy! :: ... :: Vijesti-
Idi na: