Friends Forum...enjoy!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


irc.cg.yu /join #friends (klik) 
HomeHome  FriendsPortalFriendsPortal  Forum StatsForum Stats  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Robi Vilijams: Primite me u Take That!

Go down 
AutorPoruka
SPRY
Admin
SPRY


Broj komentara : 1895
Age : 33
Registration date : 2008-02-28

Robi Vilijams: Primite me u Take That! Empty
20090905
KomentarRobi Vilijams: Primite me u Take That!

Robi Vilijams: Primite me u Take That!

Robi Vilijams: Primite me u Take That! V145907p0

Britanski pevač nakon godina premišljanja želi da se vrati u boj bend koji je lansirao njegovu karijeru.

Robi Vilijams (35) je, pored Džastina Timberlejka, verovatno najuspešniji bivši član jednog boj benda devedesetih godina. Posle ponovnog okupljanja Take That, pevač je više puta izjavio da se ni pod kojim uslovima ne bi vratio u grupu, ali izgleda da je promenio mišljenje.

Robi je za Radio BBC1 priznao da nije otišao ni na jedan rasprodati povratnički koncert svog bivšeg sastava, ali da je gledao snimke nastupa.

"Njihov šou stvarno je bio neverovatan. Bio sam oduševljen", rekao je dobitnik najviše Brit nagrada u istoriji, koji je nastupe gledao zajedno sa članom Take That Gerijem Barlouom.

"Rekao sam mu da je to jedan od najboljih koncerata koje sam ikada slušao. Voleo bih da se vratim u grupu, kako bismo zajedno na bini pravili takve spektakle".

Vilijams je nedavno objavio prvi singl nakon tri godine pauze, i priprema album "Reality killed the video star".

Njegov sedmi album "Rudebox" (2006) nije se proslavio ni kod publike, ni kod kritike, i prodato je samo 500.000 kopija, što je veoma malo u poređenju sa 2,5 miliona primeraka albuma "I've been expecting you" iz 1998. godine.

"Reality killed the video star" pojaviće se u prodaji 9. novembra.
Na vrh Go down
http://friends4um.org
Share this post on: reddit

Robi Vilijams: Primite me u Take That! :: Komentari

No Comment.
 

Robi Vilijams: Primite me u Take That!

Na vrh 

Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Friends Forum...enjoy! :: ... :: Vijesti-
Idi na: