Friends Forum...enjoy!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


irc.cg.yu /join #friends (klik) 
HomeHome  FriendsPortalFriendsPortal  Forum StatsForum Stats  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Krisova mama: Rijana mi je kao ćerka (VIDEO)

Go down 
AutorPoruka
SPRY
Admin
SPRY


Broj komentara : 1895
Age : 33
Registration date : 2008-02-28

Krisova mama: Rijana mi je kao ćerka (VIDEO) Empty
20090904
KomentarKrisova mama: Rijana mi je kao ćerka (VIDEO)

Krisova mama: Rijana mi je kao ćerka (VIDEO)

Krisova mama: Rijana mi je kao ćerka (VIDEO) V145834p0

Majka pevača koji je pretukao svoju bivšu devojku tvrdi da joj Rijana nedostaje.

Džojs Hokins, koja je i sama bila žrtva porodičnog nasilja, rekla je za "Pipl" da je bila užasnuta kada je čula šta je njen sin uradio.

"Odmah posle incidenta, došao je kod mene i priznao mi šta se desilo. Duboko sam udahnula, i pitala ga - kako si mogao? Na licu se videlo koliko pati", rekla je Krisova majka.

Kris Braun (20) osuđen je na uslovnu kaznu i društveno koristan rad, i zabranjeno mu je da prilazi Rijani (21).

"Odmah sam mu rekla da je to što je učinio potpuno neprihvatljivo. Bila sam šokirana, jer je nasilje nad ženama, nažalost, video i u svojoj kući".

"Kris nikada nije bio nasilan. Ne znam šta se dogodilo. Uvek je bio moj mali anđeo", rekla je Hokinsova.

Ona za Rijanu, sa kojom je Kris bio u vezi skoro dve godine, ima samo reči hvale.

"Zaista volim tu devojku. Ona mi je kao ćerka. Poslednje dve godine, provodila je Božić sa nama. Nedostaje mi", zaključila je Krisova majka.

Ona je sa sinom nedavno gostovala kod Larija Kinga. Pogledajte intervju.

Na vrh Go down
http://friends4um.org
Share this post on: reddit

Krisova mama: Rijana mi je kao ćerka (VIDEO) :: Komentari

No Comment.
 

Krisova mama: Rijana mi je kao ćerka (VIDEO)

Na vrh 

Stranica 1/1

 Similar topics

-
» Loto milioner bez tiketa (VIDEO)
» Ljekar repuje o novom gripu (VIDEO)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Friends Forum...enjoy! :: ... :: Vijesti-
Idi na: